>Díl 2./Velký úklid-Aneb šílenství se meze nekladou

16. dubna 2013 v 16:21 | Dasty
To už bylo pár týdnů,co se u nás Čertík zabydlel.Byl divoký a rád škrabal(málem mi vypíchl oko).Čert zlobil čím dál tím více.Jednou jsme doma grilovaly..Taťka pozval kamaráda..Já jsem běhala p zahradě se sestřenicí a jejím přítelem.Začutaly jsme si...Pak jsem prostě sebrala odvahu s buřtem v puse...A zeptala jsem se:,,Tatí,koupíš mi pejska?"..A taťka řekl hlubokým hlasem:,,Jasně!Ale bernskýho salašnickýho!Jinej sem nesmí!"...A já se zaradovala...
******************************************************************

Další den ráno...
Mamka hned brzy ráno scháněla hned nějaké inzerce na to "bernské"plemeno..Našla jeden krásný vrh,s PP...Mamka tam zavolala...jenže inzerát byl už postarší takže toto nevyšlo..Takže hledání pokračovalo dál..Pak jsme narazily na jedno štěně(fenka)..Musela jsem kývnout a hned druhý den...
******************************************************************
Druhý den..
Mamka přijela z nákupu a říká:,,Kačko,pojď sem!Jedeme si pro štěňátko!"A já:,,Jupí jupí a jupííííí"..Oblékla jsem se a jela..
******************************************************************
Asi po 1-2 hodinách jízdy..
Najednou dva obří psi se vynoří z hrat.Mezi packami jim leze malinké štěňátko...Pán nám něco o nich řekl...Že jí pouze zbyl jeden bráška-toho si odvezli týden před námi..Ptali jsem se ho na různé otázky..Pak řekl:,,Bez PP 5 000 Kč a s PP 10 000 Kč."Mamka si vybrala tu první možnost...A pak jenom štěňátko vézt domů:)
******************************************************************
KONEC DRUHÉHO DÍLU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa Peťa | Web | 16. dubna 2013 v 18:19 | Reagovat

Tak to vás solidně obelhali, protože ve vrzích z chs mají pp všechna štěňata, jinak je to zatajování za které je pokuta ;). V jednom vrhu nemůžou být štěnda s PP i bez.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za náštěvy♥
FANKLUBOVÉ IKONKY: